• Čeština
  • Deutsch
  • English
 
 
Rezervace pokoje

Předběžnou rezervaci můžete provést on-line pomocí tohoto formuláře. Preferujete-li nějaký konkrétní typ pokoje, napište to prosím do poznámky.

 
Kontaktní údaje
Jméno
Příjmení
Ulice
Město
PSČ
Země
Telefon
E-mail
Termín
Datum příjezdu
Datum odjezdu
Lůžka
Počet dospělých osob
Počet dětí
Zpráva

Opište následující kód:

 Stornovací termíny

1. V případě storna závazné přihlášky ze strany zákazníka stornuje odběratel (faxem, telegramem nebo telefonicky) objednaný pobyt s následným písemným potvrzením v těchto stornolhůtách:

1.   14 dní před nástupem u jednotlivců
2.   21 dní před nástupem u skupin nad 10 osob

Při dodržení těchto lhůt odběratel stornopoplatky nehradí.
2. V případě storna závazné přihlášky ze strany zákazníka 14 dní a méně před nástupem u jednotlivců účtuje dodavatel 50% storno.
3. Stornopoplatky ve výši základní ceny lůžka uplatní dodavatel v případě, že závazná přihláška nebude ve stanoveném termínu stornována. Při opožděném stornu se stornopoplatek týká počtu dní, o které bylo storno opožděno. Při nezaslání storna se poplatek týká lůžkové kapacity v rozsahu uvedeném na závazné přihlášce.
4. Obě strany budou respektovat, že zákazník je oprávněn stornovat pobyt z mimořádných důvodů, tj. vážné onemocnění, ústavní léčení, živelná pohroma, povolávací rozkaz na vojenskou službu, úmrtí člena rodiny, vážné onemocnění člena rodiny spojené s hospitalizací. Mimořádné důvody musí zákazník odběrateli doložit písemným potvrzením. V těchto případech se stornopoplatky neúčtují.
5. Stornovaná lůžková kapacita obsazená náhradním zákazníkem nemůže být předmětem účtování storna.
 

Tyto stronovací podmínky jsou platné od 1.1.2008 do odvolání

Maximilán Krabatsch, jednatel společnosti