• Čeština
  • Deutsch
  • English
 
 
Restaurace bílé paní

Vážení zákazníci.


Vzhledem k ekonomickým i personálním důvodům, bude mít naše restaurace v roce 2023 omezenou otevírací dobu. Termíny otevření budeme vždy uveřejňovat na našich stránkách www.hotel-ruze.cz nebo Facebooku.  Restaurace bude otevřena pouze pro snídaně hotelových hostů. V případě potřeby je možno využít jednu ze čtyř restaurací v blízkém okolí.

Omezení neplatí pro pořádání svateb, různých nejen firemních akcí, nebo dle dohody domluvených rezervací.

Velice Vám tímto děkujeme za pochopení a věříme, že opět brzy budeme schopni náš provoz restaurace plnohodnotně obnovit.
Váš Hotel Růže.

Nejbližší otevřené termíny jsou:
6. - 10.4.2023

V restauraci umístěné v zadním traktu hotelu Vám rádi nabídneme jihočeský Budvar, ve vinotéce česká a moravská vína, pravou Italskou kávu Lantico a mnoho dalšího.

Restaurační kapacitu 60 míst lze popřípadě dle potřeby zákazníka navýšit v různém uspořádání. Za posuvnými dveřmi navazuje salónek se všemi okny na řeku Vltavu a s výhledem na hrad, kde se naše kapacita rozšiřuje o dalších 36 míst. Lze samozřejmě využít i jako taneční parket, při hudebních produkcích, nebo konferencích.

Jedná se o nekuřácký prostor.

V případě příznivého počasí je velmi oblíbená prosluněná terasa vedle restaurace s kapacitou 80 míst. Je také přístupná rovnou ze vstupního vestibulu. Vedle terasy je osazeno malé dětské hřiště a dostatek travní plochy na případný odpočinek či hry. Uzavřené privátní parkoviště hotelu je také na dohled.